KURUMSAL

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuzun misyonu: müşteri taleplerini; kaynaklarını doğru ve etkin kullanarak, istenilen kalitede ve planlanan zamanda, minimum maliyetli rekabetçi fiyatlarla, çalışan personelimizin de desteğiyle yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sürekli kılacak hizmeti vermektedir.


Her geçen gün kendisini yenileyen firmamız Seramik tesviye sistemleri konusunda kendisini Türkiye’nin öncülerinden bir tanesi haline getirmeyi başarmıştır. Özellikle son yıllarda artan taleplere en iyi cevabı verebilmek için yurtdışındaki ortaklarımız ile beraber çalışarak ihtiyacınız olan ürünleri üretiyor ve bu ürünleri sizlere temin ediyoruz. Türkiye’nin her noktasına yaptığımız satışlar sayesinde kendi firmamızın ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen tesviye sistemlerini dilerseniz tek sefer dilerseniz birden fazla kez kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi veriyor ve her ürün arkasına kullanım kılavuzlarını yerleştiriyoruz.


Firmamız Seramik tesviye sistemleri satışı yaparken müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir. Satılan her bir ürün firmamızın garantisi altında bulunur. Eğer aldığınız seramik tesviye sistemleri defoluysa bu durumda müşteri temsilcilerimizi arayarak bizlere bilgi verebilir ve ürünlerin değiştirilmesini isteyebilirsiniz. Ancak üretim aşamasında her bir ürün titiz bir şekilde incelendiği için bu tarz sorunlar ile karşılaşılmamaktadır. Bu sayede satın almış olduğunuz ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.


Firmamız seramik tesviye sistemlerinin satışını toptan olarak yapmaktadır. Bu da tesviye sistemleri satın alacak olanlara maddi açıdan büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle bütçenizin kısıtlı olduğu durumlarda kendinizi ekonomik açıdan zorlamak istemiyorsanız sizde tesviye sistemlerini toptan olarak satın alabilirsiniz. Birden fazla parti satın alımlarında ise ekstra indirimler yapılmaktadır. Ayrıca satın alınan tüm tesviye sistemleri de yine firmamız tarafından belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.


Her geçen gün kendisini yenileyen, yeni teknolojileri bünyesine katan ve her gün daha da büyüyen firmamız günümüzde bu sektörün en iyileri arasında yer almayı başarmıştır. Deneyimli çalışanlarımız ve sahip olduğumuz altyapımız sayesinde en iyi Seramik tesviye sistemleri üretilmekte ve bu sistemler ihtiyacı olan herkese ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi verirken ne tarz tesviye sistemlerine ihtiyacınız olduğunu belirttiğinizde personellerimiz tarafından size en uygun tesviyeler önerilecek ve gönderilecektir. Siparişlerinizi ise dilerseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak ya da internet üzerinden vermeniz mümkün. Ödemelerinizi ise kredi kartına taksit olarak yapabiliyorsunuz. Sizde seramik tesviye sistemlerinde sektörünün öncüsü bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.