Kalebodur Tesviye Sistemi

Kalebodur Tesviye Sistemi

Mutfak, banyo ve lavabolarda çok sık kullanılan kalebodurlar kullanıldığı her ortama şıklık katmayı başarıyor. Bu şıklıkları sayesinde kalebodurlar artık bu alanların dışındaki diğer ortamlarda da kullanılmaya başlandı. Ancak kalebodur yapmak ve ortama şık bir hava katmak sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Bunun için gerekli ekipmanlara sahip olunmalı ve bu işlemlerin tamamı da uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ancak ne kadar dikkatli olunursa olunsun kimi zaman malzemelerden kaynaklı hatalardan dolayı istenilen sonucu elde etmek o kadar kolay olmuyor. Bu soruna ise Kalebodur tesviye sistemi son veriyor. Kalebodurlar için özel olarak üretilmiş olan bu sistemler sayesinde artık eskiye oranla daha kısa sürede daha düzgün bir işçilik yapabiliyorsunuz. Kalebodur tesviye sistemleri sayesinde her bir kalebodur arasındaki mesafeyi eşit olarak ayarlayabilir ve işlemlerin daha kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Kalebodur tesviye sistemi iki ana parçadan oluşur. Bunlardan ilki kalebodurlar arasında yerleştirilen ve kalebodurların arasındaki mesafenin eşit olmasını sağlayan tesviyelerdir. Bu tesviyeler genel olarak plastikten üretilir. Bunun nedeni ise yerleştirilmeleri ve sökülmeleri sırasında kalebodurlara zarar verilmemek istenmesidir. Bu sayede kalebodurlar zarar görmeden tesviyeler yerleştirilip çıkartılabiliyor. Ayrıca tesviyeler plastik olduğu içinde temizlenerek tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Bu sistemde ikinci ana parça ise tesviye penseleridir. Tesviye penseleri normal penselerde farklı olarak tesviyeler için üretilmiş ve tesviyeleri sökmeye yarayan penselerdir. Bu penselerde yine genel olarak plastikten üretilir. Bu sayede seramik ve kalebodurlara herhangi bir zarar verilmez.

Kalebodur tesviye sistemi teker teker üretilmemektedir. Genel olarak partiler halinde üretilir ve farklı miktarda paketlenerek ihtiyaç sahiplerine gönderilirler. Partilerde ise genelde 100, 200, 300, 400 ya da daha fazla yer alacak şekilde tesviye bulunmaktadır. Firmamız tüm bu tesviye sistemlerine ve paketlerine sahiptir. İhtiyaç halinde internet üzerinden sizlere sunulan ürünlere göz atabilir ve istediğiniz kadar sistemin siparişini verebilirsiniz. Siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra görevli olan personeller tarafından siparişleriniz paketlenecek ve belirttiğiniz adrese doğru yola çıkacaktır. Sizde güvenilir firmalardan kalebodur tesviye sistemleri satın almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.