• 69,90 ₺
 • Seramik Tesviye Pensesi

  Seramik sistemleri fayans ve mermerlerin montajında kullanılan ve bu yapı malzemelerinin daha düzgün durmasını sağlayan sistemlerdir. Sistemler genel olarak iki farklı parçadan oluşur. Bunlardan ilki fayans ve mermerler arasına konulan klipsler diğer ise bu tesviyeleri sıkıştırmak için kullanılan takoz lardır. Bu sayede fayanslar arasında yerleştirmiş olduğunuz klipsleri işiniz bittikten sonra kırarak çıkartabilir ve takozları tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu nedenle tesviye sistemleri diğer malzemelere göre ekonomik açıdan size istediğinizden çok daha fazlasını sunmayı başarıyor.

  Seramik tesviye sistemleri nedir sorusunun cevabı sadece bununla sınırlı değil. Bunun yanı sıra tesviye sistemleri fayanslar dışında farklı alanlarda da kullanılabiliyor. Diğer kullanım alanları ise yine fayanslar gibi malzemeler arasında boşluk bırakılacak ve dengeli yerleştirme yapılacak olan yerlerdir. Buna bina dışı kaplamalar örnek olarak gösterilebilir. Bu ve benzer tüm işlemlerde seramik tesviye sistemlerini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca tesviye sistemlerindeki takozları kullandıktan sonra bu malzemeleri sökebilir ve dilerseniz tekrar kullanabilirsiniz.

  Tesviyeler partiler halinde satıldığı için tek tek alma şansınız bulunmuyor. Bir partide ortalama olarak 200 parça bulunmaktadır. Ancak paketlerin içeriğine göre bu miktarlar daha fazla ya da daha az olabilir. Ayrıca tesviyeyi satın aldıktan sonra dilerseniz tesviye penselerini de ayrı olarak satın alabilirsiniz.

  Eskiden tesviye sistemleri üreten ve satan firmalar bulmak o kadarda kolay değildi. Ancak günümüzde ise bu malzemeleri bulmak oldukça kolay. İnternet üzerinden ufak bir arama yaparak tesviye sistemi satışı yapan firmaları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra hırdavatçılarda da tesviye sistemlerini bulmanız mümkün. Oldukça uygun fiyata satılan bu sistemler sayesinde yapacağınız işlemlerin tamamını daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer tesviye sistemleri bulmakta zorlanıyorsanız firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde bulunan firmamız sizin için tesviye sistemleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Tesviye sistemi satın almak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kısacası Seramik tesviye sistemi nedir sorusunun cevabı olarak bunu vermek mümkün.

   • PAYLAŞ